امروز: جمعه ۲۴-آبان-۱۳۹۸ / الجمعة 18-ربيع أول-1441 / Friday 2019-November-15

مناسبت روز
پیام روز :

سردار نقدی: هدفگذاری بسیج سازندگی تقویت تولید ملی است

سردار نقدی: هدفگذاری بسیج سازندگی تقویت تولید ملی است
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیج و سپاه با توجه به نیازهای کشور در هر مقطع زمانی برنامه ریزی و هدف گذاری می کنند.
http://sazandegi.ir/attachment/3542820.jpg
به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی به نقل از واحد مرکزی خبر، سردار نقدی امروز(چهارشنبه) در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید سپاه امام سجاد استان هرمزگان در بندرعباس افزود: هدف گذاری بسیج سازندگی در شرایط کنونی اقتصاد کشور ، تقویت تولید ملی و گسترش فرهنگ اسلامی وبکارگیری راهکارهای اقتصاد مقاومتی با همراهی مردم است.رییس سازمان بسیج مستضعفان گفت: در جبهه جنگ نرم هم امروز بسیجیان با بهره گیری نرم افزاری برای اشاعه فرهنگ ایرانی – اسلامی و گسترش ارزشهای انقلاب اسلامی می کوشند.

استاندار هرمزگان هم در این مراسم با اشاره به نقش بی بدیل بسیج و سپاه در حراست از کیان کشور وحفظ آرمانهای نظام گفت: بسیج و سپاه در عرصه اقتصادی هم ورودی موفق دارند.

جادری افزود اشتغال زایی بسیج سازندگی با توانمند سازی متقاضیان کار و حمایت تسهیلاتی و آموزشی آنان از خدمات بسیج در عرصه اقتصاد است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس هم بسیج و سپاه را برآمده از مردم دانست.

آیت الله نعیم آبادی افزود امروز بسیج و سپاه با آمادگی کامل برای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی در عرصه های فرهنگی – اقتصادی – صنعتی و فرهنگی هم پیشرو و فعال است.

در این مراسم با قدردانی از خدمات سردار مارانی فرمانده پیشین سپاه امام سجاد هرمزگان ، سردار ترابی بعنوان فرمانده جدید سپاه امام سجاد استان هرمزگان معرفی شد.

سردار ترابی پیش از این جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود .

نظر خود را بگذارید .